Skolēnu ekskursijas "Sauleskalnā"

Piedāvājam ekskursijas skolēniem!

Lieliska iespēja pirmsskolas un sākumskolas bērniem atpūsties un vienlaicīgi apgūt ko jaunu "Sauleskalnā"!

Šeit ir izveidota izziņas un pastaigu taka "Saules taka", kurā varat iepazīt visas 8 latviskās gadskārtas. Katru gadskārtu iezīmē atbilstoša latviskā zīme, un ir pieejama informācija par latviskajām tradīcijām gadskārtu svinēšanā. Taku ejot, noteikti izspēlējat veiklības spēli ar sportiskiem elementiem "Saulītei pa pēdām". Gūsiet ieskatu seno svētku norisē un vienlaicīgi kārtīgi izkustēsieties! Šī ir jautra un klasi saliedējoša spēle! Balvas garantētas visiem! Taka ir 0,6 km gara, viegli izejama. 

Pieejamas arī radošās darbnīcas, kurās skolēni var apgūt iemaņas darbā ar meldriem, pagatavot savu spēļu vilciņu vai piedalīties citās aktivitātēs, atbilstoši konkrētajai gadskārtai – Ziemassvētkos veidot puzurus un cept piparkūkas, Mārtiņos un Meteņos darināt maskas, Lieldienās krāsot olas utt. 

Skolēni var izlādēt savu enerģiju atrakciju dārzā, spēlēt pludmales volejbolu, minifutbolu un ielas basketbolu, izmēģināt iemaņas staigāt ar ķekatām un, kad spēki galā, cept līdzpaņemtās desiņas ugunskurā

Ar tēju pacienāsim mēs! 

Piedāvājam arī īpašu veiklības stafeti, izmantojot latviešu senos sadzīves priekšmetus un darbības– nēšus, naglu dzīšanu, maisu mešanu utt. 

Ja vēl ir spēks un enerģija, jāiziet Putnu taku, kurā var aplūkot 15 Latvijas putnus, izlasīt teiku par katru un mēģināt atdarināt putna dziesmu, kā arī izmēģināt 8 perkusiju instrumentus Skaņajā vērī!

Ziemassvētkos organizējam īpašu svētku svinēšanas programmu klasēm ar puzuru darināšanu, masku gājienu pa Saules taku, bluķa vilkšanu un dedzināšanu, zīlēšanu – kāds kuram gaidāms nākamais gads. 

Nobeigumā cepsim piparkūkas, dzersim tēju un iesim rotaļās!

"Sauleskalna" ekskursiju cenas

Ekskursijā ietilpst:

  • Takas iešana ar veiklības spēli "Saulītei pa pēdām"

  • Radošā darbnīca

  • Veiklības stafete

  • Putnu taka

  • Skaņais vēris

Ekskursijas cena - 9.00 EUR

Ziemassvētku svinēšanas pasākums

Cena - 9.00 EUR

*Cenas ir norādītas vienam dalībniekam. Skolotājiem dalība bez maksas!

Ekskursijas ilgums 3 stundas.


Ja esat nolēmuši braukt ciemos, būsim pateicīgi, ja iepriekš sazināsieties ar mums pa telefoniem 

(+371) 29 403 887 (Jānis) 

(+371) 26 301 327  (Ieva)